Navigácia

Obsah

Plošné testovanie v obci - výsledky

Typ: ostatné
2. kolo testovania

2. kolo

Znova by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali aj na 2. kole plošného testovania v našej obci, hlavne zdravotníckym pracovníkom, organizátorom, dobrovoľníkom a tiež všetkým občanom, ktorí sa testovania zúčastnili!

Tím tvorili:
z ozbrojených síl SR:
rtn. Jaroslav Mako

Zdravotný personál:
Katarína Galabová
Mária Marciová
Erika Pénzešová
Mária Pindešová

Administratívni pracovníci:
Laura Kevélyová
Kristína Šranková

Dobrovoľníci:
Lenka Maková
Ján Maťo

Ďakujem patrí aj pani riaditeľke ZSS Kreatívu Klasov, PhDr. Márii Kóšovej, ktorá pomohla zabezpečiť zdravotný personál, taktiež Jozefovi Bahorecovi, Zoltánovi Bahorecovi a Ing. Tomášovi Hörighovi (poslanec OZ), ktorí boli počas oboch testovaní veľmi nápomocní.

Išlo o perfektne zorganizovanú akciu, prípravu odberného miesta, odborné usmerňovanie a profesionálny prístup personálu.

Špeciálne poďakovanie patrí občanom, ktorí sa testovania zúčastnili. Tým, že prišli, dokázali, že sú zodpovední, a nie je im ľahostajné vlastné zdravie a ani zdravie ostatných ľudí.

Na odberovom mieste bolo odobratých:

16.1.2021 v sobotu 344 vzoriek, z toho 8 pozitívnych,
17.1.2021 v nedeľu 234 vzoriek, z toho 1 pozitívna.
Celkovo bolo odobratých 578 vzoriek, z čoho bolo 9 pozitívnych.
Percento pozitívnych 1.55709% .

Ďakujeme všetkým za odvedenú prácu a občanom za disciplínu pri čakaní na odber a výsledok testu, a bezproblémový priebeh celej akcie.

Všetci sme z tých opatrení už unavení, ale zotrvajme ešte. Je to nová situácia, ktorú nikto z nás nikdy nemusel riešiť. Nik nevie, ako to celé zvládnuť. Sú tu na to odborníci, ktorým by sme mali dôverovať a riadiť sa ich názormi a odporúčaniami. Zvládneme to len súdržnosťou, ohľaduplnosťou a spoločnými silami.

AK STE MALI NEGATÍVNY VÝSLEDOK ANTIGÉNOVÉHO TESTU, GRATULUJEME, BUĎTE VŠAK AJ NAĎALEJ OPATRNÍ,
A DODRŽIAVAJTE AKTUÁLNE OPATRENIA!!!
 

Ďakujeme za účasť, vidíme sa na 3. kole plošného testovania, dňa 23.1. a 24.1.2021, v čase od 8:00 do 18:00 hodiny. SPOLU TO ZVLÁDNEME!!!!


Vytvorené: 16. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 18. 1. 2021 09:40
Autor: